Košík je prázdný
Kotle
Na uhlí a pelety
Tlakový podavač
Na dřevo
Litinové
Ostatní
Palivo

Veito BLADE 1200 mini Karbonový infrazářič 600 - 1200 W

Karbonový infrazářič Veito Blade  Mini je kompaktní zářič s výkonem 600 - 1200W. Infrazářič má vysokou účinnost a mechanickou odolnost proti povětrnostním podmínkám. Infrazářič díky krytí IP55 je možné využit trvale v exteriéru.

Vaše cena s DPH: 5 900 Kč
Vaše cena bez DPH: 4 876 Kč
Euro: 233 €
Dostupnost:1-2 dny ks

Technická specifikace:

Záruka: 24 měs.

Veito Blade 1200 mini

Karbonový infrazářič BLADE mini se vyznačuje především luxusním designem a pohodlným ovládáním přes dálkový ovladač. Tento infrazářič je vhodný, s ohledem na malé rozměry a malý výkon, především na vnitřní použití. Jeho tělo je však vyrobeno z odolné ušlechtilé oceli a má vysoké krytí IP55, tudíž je ho můžete celoročně používat i ve venkovním prostředí. Venku ho využijete na vytápění malých ploch do rozměru max. 6 m2 (např. malé posezení na terase, zimní zahradě, pergole, či na balkonu).

Tento infrazářič často využívají vystavovatelé a prodejci pro vytápění svých venkovních stánků či kiosků (snadno ho připojíte i na malou centrálu).

V interiéru nalezne mnohem větší uplatnění. Své využití nalezne nejen v koupelně, ale i v obytných místnostech, v domácí dílně, garáži, v kanceláři, showroomu, u prodejního pultu, apod. Uplatnění nalezne i v masérském salonu pro zahřátí těla a uvolnění svalového napětí klienta.

BLADE mini lze použít i jako velmi levnou a přitom téměř srovnatelnou náhradu za populární infrasauny. Infrazářič jednoduše umístíte na stěnu nebo na mobilní stojan a vystavíte své tělo jeho blahodárnému teplu. Infračervené teplo nezahřívá jen povrch, ale proniká hluboko do Vašeho těla, čímž dochází k uvolnění svalového napětí, příznivé stimulaci látkové výměny a k podpoře ozdravných procesů ve Vašem těle. Blahodárně působí při revmatických potížích, při bolestech svalů a kloubů a výrazně urychlují léčbu zánětlivých a virových onemocnění. Díky funkci umožňující regulaci výkonu si tak můžete přes dálkové ovládání regulovat intenzitu záření, dle Vašich aktuálních potřeb.

Infrazářič BLADE mini má regulovatelný výkon 600 - 1200W. Můžete ho ovládat jak ručně tlačítkem pod displejem na těle infrazářiče, nebo pomocí přiloženého dálkového ovladače. Lze libovolně přepínat mezi 4 přednastavenými stupni topného výkonu. Dálkový ovladač umožňuje navíc využívat rozšířené funkce, kterými jsou časové vypnutí a automatická regulace topného výkonu. Tento infrazářič má elektronické spínání, nelze ho proto spínat žádným externím zařízením (spínací hodiny, externí termostat, apod.). Délka přívodní šňůry je 1,8m.

Infrazářič BLADE mini je díky vhodný pro široké spektrum uživatelů, kteří chtějí krásný, moderní infrazářič a chtějí také regulovat topný výkon infrazářiče a využívat dálkové ovládání a další přidané funkce.

 

Parametry:

Rozměry: 71 x 9 x 13 cm

Hmotnost: 2 kg

Bezpečnostní krytí: IP 55

Vytápí prostor cca: 12 - 15 m2 v interiéru

Ovládání: dálkový ovladač, 4 stupně výkonu 600 - 1200 W

Novinky

Kontaktujte nás
 • TEL +420 604 491 023
 • TEL +420 734 838 637
 • Objednávky a dotazy PO - PÁ
  od 8:00 do 18:00
  hod
 • E-MAIL info@kvalitnikotle.cz
 • ICQ 604766459
Partnerské weby
 • STROJNIVYBAVENI.CZ
 • FOGO-INDUSTRY.CZ
Anketa

Jakým palivem hodláte vytápět:

Celkem hlasů: 2820936